KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9601858
nr 960 1858
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), stilleben, ej signerad, oramad, olja på duk, bladets mått: 35x45 cm
Utrop:
500 kr
måndag 11 maj 2015
kl 19:22:33
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt